Visitor Counter by Digits

News

1.4. CD Out Now! Zatím pouze v e-shopu ale jednáme i o distribuci s Indies. V sekci Lyrics dodány anglické i české texty k albu.

14.3. Nové CD bude až v pátek. V e-shopu od příštího týdne. Přidali jsme zadní a vnitřní stranu obalu do sekce Discography a MP3 ukázky. A v sekci Download ke stažení 3 celý pecky v kvalitě 320 kbps(Offerings to the God of Speed, Rockabilly Queen a Ghost Train).

21.2. Takže.....new CD "Songs from another Pocket" bylo dnes slavnostně domícháno a domasterováno. Obal je skoro hotov a do výroby půjde 1. března. Release date: 15.3. 2010!

28.12. Nově spuštěn profil 2Wings (ale i Tiché dohody a můj osobní) na Facebooku. V současné době pracujeme na návrhu obalu pro nové CD, které vyjde po novém roce. Už opravdu celé! :-) Přejeme všem našim fanouškům hezké svátky a vše nejlepší v Novém roce!

13.11. Dnes vystoupíme na festivalu Blues Alive v Šumperku s hosty Honzou Ponocným, Ondřejem Konrádem a s Blankou!

5.10. Video The Ghost Train v hitparádě na Alternativa TV-http://www.alternativatv.cz/hudba! Kdo máte myš: klikejte, klikejte, klikejte! :-)

1.10. Nové video The Ghost Train v sekci Video, info a odkazy ke křestu CD v blogu.

28.9. Nové fotky v sekci Photogallery a Press Room. Čtěte i blog!/New photos in Photogallery and Press Room. Read the blog too!

16.9. Novinka/NEW! Originál ZIPPÁKY s vyrytým logem 2Wings v e-shopu!!! 2 varianty. / Original Zippo lighters with engraved 2Wings´logo. In e-shop now! Category - Stickers & Gifts. 2 Variants.

14.9. Křest videoklipu a CD. Program - promítnutí klipu The Ghost Train a křest CD. Special guest TIBET. Start 21 hodin. Uvidíme se 30. 9. ve Vagónu!!! The Ghost Train CD and video launch party. Vagon music Club Prague. September 30th.

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »