Visitor Counter by Digits

News

18.6. NEW! Section VIDEO reorganized and updated. 3 new Live videos from XT3 gig added (Alan Freed,Face Next Door, Cold Turkey). Check it out. Can you feel the pressure?! :-) Předělaná a updatovaná celá galerie Video. Najdete v ní nově 3 živé záznamy z XT3 (Alan Freed, Face Next Door, Cold Turkey). Poslechněte si ten tlak! :-)

10.6. NEW! 2Wings debut album Overseas Pilots. See cover front page. Release date: June 25th, 2007.

4.6. NEW MP3 (Sample) Out of my Head in section Download. Plus 2 new songs in section Lyrics added. Check it out!

31.5. POZOR! Připravované novinky na webu. Album je hotové a příští týden jde do výroby. Proto připravujeme pravidelné updatování našich stránek o albu (seznam skladeb, nové texty, obal, MP3 ukázky). Proto sledujte náš web alespoň 1x týdně. Oficiální datum vydání 25.6. 2007. Bude k zakoupení pouze v našem e-shopu. V průběhu příštího/přespříštího týdne se objeví možnost si ho dopředu objednat. Upozornění: bude pouze limitovaná edice 100 kusů prvního vydání. Originál CD nebude za žádnou dotovanou nebo charitativní cenu! Kdo je socka a nebude na něj mít, určitě si ho dřív či později sežene někde v MP3. S tím se počítá :-) V průběhu víkendu se objeví i nové texty v sekci Lyrics a MP3 ukázka z písně Out of my Head. Jako aktuální ochutnávka alespoň CD tracklist: 1) Little Motherfucker 2) Gentlemen´s Club 3) Alan Freed 4) The Rainmaker 5) Information Overdose 6) Struggle for Life 7) Pain in my Heart 8) Have A Cigar 9) Out of my Head 10) Colours of War

15.5. NEW MP3!!! Bonus track in section Download. (Have A Cigar) Ve "volném" čase jsme si ve studiu natočili i dvě coververze. V sekci Download najdete ukázku jedné z nich.

13.5. New Photogallery Studio 2.

3.5. Massive update - new Section Studio. V této sekci je 6 videí z dotáčení CD. Jsou tam vesměs záběry ze 2 natáčecích dní při natáčení 2 novinek "Gentlemen´s Club" a "Out of My Head". Videa točil Adam (nováček v 3bees) - díky! Jinak nečekejte žádný veliký umění, je to na turistickou digikameru a sestřih je v Windows Movie Makeru. Ale co, jde jen o dokument :-) Možná budou chvilku nějaké problémy s přehráváním, to ale vyladíme. (Jinak poznámka pro "hudební" kritiky: záběry nejsou nutně finální verze použitý na desku, jasný? Prostě se točilo, tak se točilo! :-) Takže Cheers! a Have a Cigarette! :-)

2.5. Veselé historky z (do)natáčení CD v blogu.

24.4. Jsme ve studiu a dokončujeme album. Příští týden přibude nová galerie z natáčení a nějaké video ze studia. CD se bude míchat v půlce května a pak uveřejníme oficiální datum vydání.

22.4. V sekci Tour jsou první termíny letních festivalů (bez záruky + změna vyhrazena). Jinak pokud byste nás nemohli najít na plakátech (na webových stránkách vesměs ano - viz RfP), tak se maskujeme pod nickname "a další..." :-)

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »