Visitor Counter by Digits

News

7.3. New - vidcaps Gallery - video Information Overdose

2.3. New MP3 Information Overdose - Video Edit.

1.3. O víkendu přidáme do sekce Download celou MP3 skladby Information Overdose (Video Edit z EP). Příští týden budou ve fotogalerii screenshoty z videoklipu. Klip bude na stránkách k vidění od půlky března. Už je sice hotový, ale čekáme na reakce Tv, jestli a kdy ho budou vysílat. Podle toho ho zveřejníme tady.

23.2. V sekci download najdete naše bannery (i ke stažení pro partnery). Díky hochům z Remmarku.

20.2. Koukněte na www.ireport.cz !!! Na jejich stránkách najdete úplnou fotoreport(áž) z natáčení klipu (fotky samozřejmě od Karla Š.). Mnohem víc fotek, než je zatím u nás. Až skončí exkluzivní doba u ireportu, přejdou i do naší galerie Making of... Klip je v postprodukci na přepisech. Termíny premiérového vysílání uveřejníme (snad) do konce února.

16.2. Přidána reakce na Blesk 1,5.

3.2. V průběhu tohoto víkendu (so - ne 3.-4.2.) by se již měly objevit galerie s prvními fotkami z natáčení videoklipu.

30.1. V sobotu 27.ledna jsme natáčeli videoklip na skladbu Information Overdose. V nejbližší době přibudou fotky z natáčení. Snad bude k vidění od března. Kdy a kde upřesníme (registrovaným fanouškům v Newsletters zašleme samozřejmě tuto informaci mejlem). Zatím se třídí natočený materiál a připravuje se pro offline střih.

28.1. V blogu 1. reakce na "článek" v Blesku z 26.1.

25.1. Konečně o nás napsali!!! Je to samozřejmě naprosto skandální útěr a proto ho přinášíme v plné verzi i s naším komentářem v blogu. :-)))

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »