Visitor Counter by Digits

News

21.8. A teď gratulace nám! Tímto dokumentem, který včera přišel poštou, je potvrzena naše účast s písní The Rainmaker v loňské skladatelské soutěži amerického časopisu Billboard! Ačkoliv jsme nevyhráli, už se těšíme až natočíme nový materiál a určitě tam zas něco pošleme a budeme bojovat znovu! Although we didn.t win this time, it.s a great honor for us -czech musicians - to get this deed  it.s great incentive to keep writing!

10.8. GRATULACE Davidovi Kosteleckému za Zlatou medaili v trapu na OH v Pekingu! Skeet a trap jsou totiž můj koníček (viz fotky a blog). Já osobně jsem ale všech 25 holubů v kole ještě v životě nestřelil :-) Congratulations to David Kostelecky for the Golden medal in Men´s Trap at Olympics in Beijing 2008! Shooting clay targets is my hobby (see photos or for more info read in blog). http://picasaweb.google.com/2Wings.cz/TrapTrainingAndSkeetContest Shooting clay targets is my hobby. Steady...

29.7. NOVÉ ALBUM/NEW CD - 2WINGS 3bees Sessions vyjde 4.8.2008 (release date)!

13.7. NEW Download and Photos! 2 Live MP3 (Face Next Door, The Rainmaker featuring Blanka) + Acoustic Studiosessions Photogallery.

2.7. Jsme ve studiu 3bees a natáčíme. Z časových důvodů jsme proto letos vypustili RfP. O natáčení první info v blogu. Oficiální fotogalerii, video z natáčení a cca 2 MP3 ukázky přidáme postupně v průběhu tohoto a následujícího týdne.

25.6. Takže ještě k Blu-Ray discu: oficiální datum vydání je stanoveno na počátek října. Předobjednávky v e-shopu.

11.6. Oprava údajů v článku na technetu ohledně Blue ray Discu: Já ho nevydávám, ale skutečně je o 2Wings a 19.6. bude veřejně předveden na tiskové konferenci v Praze. Celá tisková zpráva v blogu.

19.5. Nová videa v sekci Video a v Blogu/new videos in sections Video and Blog

9.3. Oficiální fotogalerie z natáčení klipu Alan Freed zde/Official photos from making the video here: http://musicserver.cz/clanek/21564/2Wings-nataceni-videoklipu-Alan-Freed-Berlin-Nemecko-8-10-2-2008-fotogalerie/

15.2. Nové oficiální promo fotky 2Wings z natáčení v Berlíně v sekci Press./New Official promo photos from Berlin - Section Press.

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »