Visitor Counter by Digits

News

6.9. Zítra začínáme natáčet klip ke skladbě The Ghost Train. Brzy budou fotky z natáčení. K vidění by měl být klip do konce září na YouTube. A teď to nejdůležitější: 30. září máme křest CD v klubu Vagon!

24.8. Finišujeme míchačky desky a příští týden budeme natáčet klip na píseň The Ghost Train. Kdo má zájem o neprodejný CD singl No B-Side, může si zkusit kvíz o CD na musicserveru tady: http://musicserver.cz/clanek/26972/soutez/#

15.5. Nové CD/SP "no B-side"! Obal a MP3 ukázky v sekci Discography. New CD single "no B-side"! For cover and MP3 samples go to Discography.

4.5. Spousta nových fotek a videí z natáčení nového CD a z koncertů v sekci Photogallery a Video.

2.4. 2Wings feat. Blanka at Metro Club, Brno.

11.3. Jsme ve studiu a natáčíme novou desku. Držte palce! Brzo budou fotky a MP3. Čtěte taky průběžně blog. A zítra v 17 hodin budeme v Inboxu na Óčku dělat rozhovor k reedici UNDERPOPU od TD. Tady je foto z Óčka (s Blankou a s Evou Aichmajerovou). An interview with Eva Ajchmajerová on Czech TV Óčko

18.2. Spousta novinek prozatím v blogu. Odkazy na trailer k Blu ray disku a na zprávy o reedici Underpopu. Postupně dodáme do příslušných sekcí a chystají se konečně i fotografie z velehor :-)

8.2. Alps under flag of W2. Včera při východu slunce zavlála nad Alpami vlajka 2Wings! Víc informací od pondělí 9. února v blogu.

1.2. Tak tady mám novoroční nakládačku NEWS: za prvé - a to je opravdu radostná zpráva - bude 26.února reedována naše základní deska Tiché dohody UNDERPOP - viz cover na obrázku. Zatím nebudu prozrazovat všechny detaily, ale až to přijde, bude k tomu článek v blogu. A teď k 2Wings: na příští víkend máme naplánovaný fotosession v zahraničí, tak snad vyjdou pěkný nový fotky pro rok 2009. S tiskovou zprávou čekám právě na novou fotku. A v půlce března jdeme zase do 3bees - tentokrát už skutečně natočit novou desku. Těšíme se!

10.11. Konečně! Spousta novinek! Nová videa live s Blankou z Podzimního Sázavafestu v Abatonu, nová fotogalerie a 2 nové MP3 v sekci Discography (Download). Mrkněte na to a taky si přečtěte můj blog!/Here we go! A lot of new stuff! New live videos with Blanka from Podzimní Sázavafest held in Abaton, new photogallery and 2 new MP3s in the section Discography (Download). Check it out and don´t forget to read my blog as well! :-)

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »