Visitor Counter by Digits

News

21.1. NEWS konečně funkční! Během víkendu přibyly nějaké články v blogu. Veškeré práce na CD se blíží k vítěznému konci. Tento týden půjde CD do výroby./NEWS are finally working properly! Some new articles added. We are bringing all the work on CD to the succesfully end - next week it is going to be produced.

14.1. Přidány nové odkazy na zajímavé české skupiny a umělce./New links added – mainly links to interesting czech bands and artists (Clou, Sunshine, Southpaw and Bruno Ferrarri, etc.)

14.1. EP 2Wings - finišujeme s obalem a tento (nejpozději příští) týden bude zadáno do výroby. Momentálně pracujeme na přípravě storyboardu pro natáčení prvního videoklipu. Vybrána byla skladba Information Overdose. Klip se bude natáčet koncem ledna a měl by být k vidění (a ukázka i ke stažení) v půlce února./EP 2Wings – we are finishing the cover and next week at the latest it is going to be produced. Recently we are working hard on video storyboard for Information Overdose. The video should be made within 2 weeks and finished by middle of February.

13.1. Omlouváme se, ale máme malý technický problém s administrací NEWS, proto až do odvolání sledujte i MessageBoard, kam prozatím budeme také umísťovat aktuální informace. /We would like to apologize, that we have small problem with administration of NEWS, therefore please better take a look also in the MessageBoard. You may find also some information there.

12.1. Nově přidaná registrace e-mailu. Zaregistrujte si svůj e-mail a budeme vás informovat o důležitých novinkách!/Newsletter button added. Sign up and get hot news!

11.1. Nový článek o Allanu Freedovi v blogu/New article about Alan Freed in blog added.

31.12. CD coming soon in january 2007!

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »